سیترات سدیم

 نام محصول: تری سدیم سیترات

عنوان انگلیسی TRISODIUM CITRATE

شکل ظاهری:  پودر

نوع بسته بندی: 25  کیلوگرمی

گرید: غذایی

برند:TTCA  

کشور سازنده : چین

معرفی:

تری سدیم سیترات دی هیدرات یک ماده کریستالی طبیعی ، بی بو و بی رنگ و با طعم شور و کمی ترش است. تری سدیم سیترات با خنثی سازی اسید سیتریک با هیدروکسید سدیم و به دنبال آن تبلور در فرم دی هیدرات تولید می شود.

دارای طعم ترش مشابه اسید سیتریک است و همچنین شوراست. این ماده اغلب به عنوان ماده نگهدارنده موادغذایی و به عنوان طعم دهنده در صنایع غذایی استفاده می شود. در صنایع داروسازی از آن برای کنترل pH استفاده می شود. این ماده ممکن است به عنوان یک عامل قلیایی ، عامل بافر ، امولسیفایر مورد استفاده قرار گیرد.

نام محصول کربوکسی متیل سلولز

عنوان انگلیسی CARBOXYMETHYL CELLULOSE

شکل ظاهری  پودر

نوع بسته بندی کیسه 25 کیلویی

گرید خوراکی و صنعتی

برند شاندونگ، بلت، کوهرنگ و…

کشور سازنده چین

معرفی

کربوکسی متیل سلولز(صمغ CMC /) نوعی اتر سلولز است ، می تواند به راحتی در آب سرد و گرم و با حداکثر عملکرد ، در بین تمام محصولات سلولزی به راحتی حل شود. ماده اولیه اصلی CMC پنبه تصفیه شده و خمیر چوب است. بیشتر در صنایع غذایی با دوز مشترک 0.2٪ -0.5٪ استفاده می شود. در مقایسه با سایر هیدروکلوئیدهای مشابه ، کلاس CMC از نظر مقاومت در برابر اسید ، مقاومت در برابر نمک بالا و شفافیت خوب ، با الیاف بسیار کمی آزاد ، حل شدن سریع و سیالیت خوب پس از حل شدن ارائه می شود.

کارکرد اصلی کربوکسی متیل سلولز ضخیم کننده ، تثبیت کننده ، تقویت کننده مقاومت ، عامل نگهدارنده آب ، عامل پراکندگی ، چسب ، تعلیق ، ماده تشکیل دهنده فیلم و غیره در فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی مانند بستنی، آب میوه ، مربای میوه و غیره است. محصولات لبنی ، آبجو،نوشیدنی های اسید لاکتیک ، ماست ، شربت ، محصولات نانوایی ، شراب ، سس ، چاشنی ، محصولات گوشتی و غیره.

CMC درجه مواد غذایی می تواند اندازه کریستال موجود در مواد غذایی منجمد را کنترل کند ، از طبقه بندی بین روغن و آب جلوگیری کند. در یک سیستم اسیدی ، از ثبات تعلیق خوبی در مواد غذایی مقاوم در برابر اسید ، می تواند به طور موثر پایداری محلول و توانایی مقاومت به پروتئین را بهبود بخشد. کربوکسی متیل سلولی سدیم می تواند باعث بهبود طعم و مزه دهان شود ، باعث کاهش سینرزیت غذا ، افزایش کیفیت و ماندگاری بیشتر شود.

ما کلاس CMC مواد غذایی را به دو نوع ، نوع 6 و نوع 9 طبقه بندی کردیم. نوع 6 یک CMC معمول (درجه تعویض 0.75-0.9) است ، و نوع 9 (درجه تعویض بیشتر از 0.9) با مقاومت بسیار بالا در برابر اسید و پایداری بسیار بهتر است. خلوص سلولز کربوکسی متیل درجه مواد غذایی ما بسیار بالاتر از 99.5 meeting است ، با ملاقات GB1886.232-2016 ، E 466 و FCC IV استاندارد. این برای تضمین ایمنی مواد غذایی بسیار مهم است. ما می توانیم درجه CMC مواد غذایی را طبق مشخصات مورد نیاز از ویسکوزیته بسیار کم تا بسیار زیاد تولید کنیم.

به عنوان یک افزودنی غذایی مورد استفاده قرار می گیرد ، عملکرد اصلی CMC از مواد غذایی به عنوان ضخیم کننده ، تثبیت کننده ، ماده نگهدارنده آب کم تحرک ، امولسیفایر ، سیستم تعلیق ، ماده تشکیل دهنده فیلم و غیره است. این ماده غذایی را می توان در غذاهای مختلف مانند بستنی ، آب میوه ، مربای میوه ، لبنیات ، آبجو ، نوشیدنی های اسید لاکتیک ، ماست ، شربت ، فرآورده های نانوایی ، شراب ، سس ، چاشنی ، محصولات گوشتی و غیره استفاده کرد.

نام محصول اسید سیتریک

عنوان انگلیسی CITRIC ACID

شکل ظاهری  دانه

نوع بسته بندی کیسه 25 کیلویی

گرید خوراکی

برند TTCA, FINE, ENSIGN

کشور سازنده چین

معرفی

اسید سیتریک یک اسید آلی ضعیف است که در میوه مرکبات یافت می شود.این ماده نگهدارنده طبیعی است و از آن برای افزودن طعم اسیدی (ترش) به غذاها و نوشابه ها نیز استفاده می شود.

در بیوشیمی ، به عنوان یک واسطه در چرخه اسید سیتریک اهمیت دارد و بنابراین در متابولیسم تقریبا همه موجودات زنده رخ می دهد.

همچنین به عنوان یک ماده تمیز کننده در محیط زیست عمل می کند و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند.

بیشترین کاربرد اسید سیتریک به عنوان یک ماده نگهدارنده و طعم دهنده در مواد غذایی ونوشیدنی هایی مانند نوشابه است. اسید سیتریک به عنوان یک ماده امولسیون کننده در بستنی ها استفاده می شود. اسید سیتریک برای نرم کردن آب استفاده می شود و این باعث می شود در شوینده ها و صابون های لباسشویی مفید واقع شود. همچنین می توان از آن در شامپو برای شستن رنگ و موم از مو استفاده کرد.این ماده به طور گسترده ای به عنوان یک ماده محرک در ژل ها ، کرم ها و مایعات از انواع مختلف استفاده می شود.در ترکیب با سدیم سیترات از اسید استیک برای جلوگیری از سنگ کلیه استفاده می شود .

نام محصول  زانتانگام

عنوان انگلیسی Xanthan gum

شکل ظاهری پودر

نوع بسته بندی کارتن 25 کیلویی

گرید خوراکی

برند فوفنگ

کشور سازنده چین

معرفی

زانتانگام ، پلی ساکارید خارج سلولی از Xanthomonas comperstris است که محلول های آبی را با خواصی فراهم می کند که در تعداد زیادی از کاربردهای صنعتی ، چه صنایع غذایی و چه غیر غذایی بسیار مفید است.صمغ زانتان یک تثبیت کننده عالی برای طیف گسترده ای از سوسپانسیون ها ، امولسیون ها و فوم ها است. علاوه بر این ، شبه پلاستیک  بودن آن امکان فرمولاسیون محصولاتی را می دهد که نه تنها به ویسکوزیته با استراحت زیاد نیاز دارند بلکه ویسکوزیته کم را نیز در شرایط استفاده از ورق های بزرگ ایجاد می کنند.

نام محصول: گوارگام

عنوان انگلیسی GUAR GUM

شکل ظاهری : پودر

نوع بسته بندی 25 کیلوگرمی

گرید: غذایی

برند:  عبدلقادر

کشور سازنده: عربستان

معرفی:

صمغ گوار که به آن گواران نیز گفته می شود ، پلی ساکارید galactomannan است که از دانه های گوار استخراج می شود و دارای خواص ضخیم کننده و تثبیت کننده ای است که در مواد غذایی ،نوشیدنی ها، خوراک و کاربردهای صنعتی مفید است. دانه های گوار مطابق با کاربرد ، آبگیری ، هیدراته ، آسیاب و غربالگری مکانیکی می شوند.

در ساخت ، صمغ گوار به عنوان ماده اتصال دهنده در قرص ها و به عنوان ماده ضخیم کننده در لوسیون ها و کرم ها استفاده می شود.

نام محصول: مالتو دکسترین

عنوان انگلیسی:MALTODEXTRIN

شکل ظاهری: پودر

نوع بسته بندی: 25 کیلوگرم

گرید:

برند

کشور سازنده: چین 

معرفی:

مالتودکسترین به عنوان یک ضخیم کننده ، پرکننده یا نگهدارنده در بسیاری از غذاهای فرآوری شده است. این ماده یک نوع پودر سفید ساخته شده مصنوعی است که می تواند از هر نشاسته ای که معمولاً از ذرت ، برنج ، نشاسته سیب زمینی یا گندم است تهیه شود.

وقتی پودر به مواد غذایی اضافه شود ، محصول را غلیظ می کند ، از تبلور جلوگیری می کند و به اتصال مواد به یکدیگر کمک می کند.

مالتودکسترین یک پلی ساکارید است که برای افزایش حجم غذاهای فرآوری شده استفاده می شود  مانند:پودرهای فوری،ژلاتین،سس ها،سس سالاد،غذاهای یخ زده،چیپس سیب زمینی،جایگزین های گوشت،ماست، نوشیدنی های ورزشی،شیرین کننده های مصنوعی بدون قند.

نام محصول: دکستروز

عنوان انگلیسی: DEXTROSE

شکل ظاهری: پودر

نوع بسته بندی: 25 کیلوگرمی

گرید

برند

کشور سازنده: چین

معرفی:

دکستروز یک ماده گیاهی است که در مواد غذایی استفاده می شود و از غلات (به طور عمده ذرت و گندم) حاصل می شود. این ماده یک قند ساده ، متعلق به خانواده کربوهیدرات ها است. بدن انسان می تواند به سرعت از آن به عنوان منبع انرژی برای مقابله با نیازهای اوج انرژی استفاده کند ، زیرا جزء بهترین منابع انرژی است.

تولید کنندگان مواد غذایی پس از خشک شدن یا تبلور از دکستروز به صورت مایع یا پودر استفاده می کنند. دکستروز دارای مقدار کالری 4 کیلو کالری در گرم (مشابه سایر کربوهیدرات های دیگر) است.

ارتباط با ما از طریق واتس آپ
ارسال