نام محصول TPU
عنوان انگلیسی THERMOPLASTIC URETHANE
شکل ظاهری گرانول
نوع بسته بندی 25 کیلوگرمی
گرید انواع سختی ها
برند EPAFLEX
کشور سازنده ایتالیا 
معرفی:
یورتانهای ترموپلاستیک از نوع ترموپلاستیک الاستومرهای تجاری ارزان قیمت هستند. این مواد کوپلیمرهای بلاکی هستند که از بخش های متناوب سگمنت های سخت و نرم تشکیل شده اند که با واکنش دی ایزوسیانات و پلی استر یا پلی اتر دی ال ها به وجود آمده اند.
ویژگی: این نوع ترموپلاستیک مانند ترموپلاستیک های معمولی قابل ذوب هستند و می توانند تزریق، اکسترود و یا توسط قالبگیری دمشی فرآیند شوند. این الاستومرهای شفاف، استحکام ضربه ای و کششی بالا، انعطاف پذیری دمایی کم و الاستیسیته خوبی دارند. این مواد اغلب مقاومت بالایی در مقابل سایش، اوزون و حلالهای آلیفاتیک و سوختهای بر پایه روغن و نفت دارند.
کاربرد: زیره کفش، گسکت های هیدرولیک، چرم سنتزی، مواد ساختمانی، چرخ میز و صندلی، لوازم خودرو، تسمه تایم، وسایل ورزشی و تجهیزات الکترونیکی.
شرکتهای اصلی تولید کننده:
BASF
COVESTRO
EVERCHEM
HEXPOL
ELASTOLLAN
TEXIN

263 Downloads

132 Downloads

نام محصول CPE
عنوان انگلیسیCHLOROPOLYETHYLENE
شکل ظاهری گرانول
نوع بسته بندی 25 کیلوگرم
گرید 135A
برند SUN DOW
کشور سازنده چین
معرفی 
الاستومرهای کلرو پلی اتیلن یک نوع بی نظیر از کلروپرن قلمداد می شود که مقاومت شیمیایی و حرارتی بهتری دارند. CPE از جایگزینی شیمیایی هیدروژن در شاخه اصلی پلیمر به وسیله اتم های کلرین تولید می شود. برای کاهش قیمت یا اصلاح خواصی مانند مقاومت به مواد شیمیایی و شعله یا حرارت، رزین های CPE با پرکننده ها، پلاستی سایزرها و بازدارنده های شعله قبل از قالبگیری ترکیب می شوند.
ویژگی: گریدهای CPE معمولا حاوی 25 تا 45 درصد وزنی کلرین هستند که مقاومت عالی در بربر اوزون، UV، شرایط جوی و بسیاری از مواد شیمیایی به وجود می آورند. CPE ها اغلب مقاومت خوبی در برابر خشک شدن تا دمای 150°C، قابلیت اشتعال کم، خواص الکتریکی خوب و استحکام پارگی بالا و مقاومت سایشی خوب دارند.
کاربرد: کاربردهای الکتریکی، پوشش های مقاوم به فرسایش زیست محیطی، عایق های کابل و سیم، فیلم، لوله و…
تولید کننده اصلی:
DOW CHEMICAL تحت نام تجاری TYRIN

114 Downloads

ارتباط با ما از طریق واتس آپ
ارسال